Організація свят
Обрати інший заклад
X
Піцерія “У сестер” (обрано)
Замовлення за телефонами:

моб.:+38 (095) 541-06-31

Без вихідних з 10:00 до 20:30:00

Доставка

icon

Організація свят

 

 

Піцерія "У сестер"  - це не просто місце для гурманів піци, але й прекрасне кафе. Саме тут Ви зможете смачно поїсти в будь-який час, і не лише…

 

Романтичні хвилини в компанії коханої людини чи зустріч з друзями, сімейне свято чи корпоратив, ділова зустріч чи зустріч однокласників, річниця Вашого весілля чи ювілей – кафе створить приємну і комфортну атмосферу для будь-якої важливої події в Вашому житті. Тут зручно святкувати дні народження та дитячі свята з клоунами та повітряними кульками. З великим задоволенням святкують успішну здачу іспитів студенти навчальних закладів.

 

Приймаємо замовлення на святкування банкетів, фуршетів, в тому числі на виїзді, корпоративів, Нового року, весіль.

 

До Ваших послуг смачні страви української, італійської та японської кухні, меню для дорослих та дітей (банкетне, дитяче), жива музика, гнучка система знижок.

 

Для організації Вашого дозвілля пропонуємо затишні та просторні зали (частково с дзеркальними стінами) на верхньому та нижньому поверсі, які вміщують від 10 до 70 чоловік. На нижньому поверсі можна відпочити на м’яких диванчиках, які вже так полюбились шанувальникам сімейних зустрічей, а також в оновленому залі в з українськими вишитими рушниками та картинами. Пропонуємо окрему VIP – банкетку з вишуканим інтер’єром та м’яким куточком, в якій можна розмістити від 10 до 15 осіб на нижньому поверсі та банкетку з оновленим дизайном - на верхньому поверсі.

 

Для маленьких гостей проводимо майстер-класи по приготуванню піци.

 

Для шанувальників футболу в залах є плазми для перегляду трансляцій матчів.

 

Всю територію кафе охоплює безкоштовна зона Wi-Fi сумістiть приємне проведення часу з корисним.

 

В теплий період біля Піцерії «У сестер»  працює літній майданчик з виносними столиками, засервірованими скатертями та живими квітами, тому Ви можете відпочити на свіжому повітрі.

 

Під час організації свята враховуємо всі побажання відвідувачів щодо оформлення святкового столу та страв, музичного супроводу та багато іншого…

 

 

 

Чекаємо на Вас з сім’єю, друзями чи співробітниками завжди!